36. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Balaton a badacsonyi heggyel
30

Mészöly Géza (1844-1887)

Balaton a badacsonyi heggyel

Olaj, fa, 24x48 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly G.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft