36. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Baromfiudvar
108

Mészöly Géza (1844-1887)

Baromfiudvar

Olaj, fa, 10x13,5 cm
Jelezve balra lent: MG
Kikiáltási ár: 420 000 Ft