56. aukció (2017 október)
Telepy Károly (1828-1906) Balaton (Habzó balaton), 1903 körül
96

Telepy Károly (1828-1906)

Balaton (Habzó balaton), 1903 körül

Olaj, vászon, 62,5x100,5 cm
Jelezve balra lent: Telelpy K.
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Telepy Kiállítás. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 10.

Feltehetően kiállítva:
Telepy Károly hagyatékának kiállítása,
Könyves Kálmán Szalon, Bu