56. aukció (2017 október)
Telepy Károly (1828-1906) Alpesi tó
106

Telepy Károly (1828-1906)

Alpesi tó

Olaj, vászon, 42,5x68 cm
Jelezve balra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft