46. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Balatonföldvár nyáron, 1960
29

Boldizsár István (1897-1984)

Balatonföldvár nyáron, 1960

Olaj, vászon, 50,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1960 Bfvár
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 450 000 Ft