46. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Virágcsendélet korsóban, 1948
92

Boldizsár István (1897-1984)

Virágcsendélet korsóban, 1948

Olaj, vászon, 53,5x40,5 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár 948
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft