24. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Balatoni domboldal, 1934
41

Klie Zoltán (1897-1992)

Balatoni domboldal, 1934

Akvarell, papír, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Klie 934
Kikiáltási ár: 200 000 Ft