24. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Őszi virágok a műteremben
158

Klie Zoltán (1897-1992)

Őszi virágok a műteremben

Olaj, farost, 50,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 180 000 Ft