47. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Balatoni fürdőzők
106

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Balatoni fürdőzők

Olaj, vászon, 69,5x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft

39

Balatoni nyár

Kikiáltási ár: 550 000 Ft