47. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Balatoni nyár
39

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Balatoni nyár

Olaj, vászon, 59,5x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft