20. aukció
Halvax Gyula (1906-1984) Balatoni halászok, 1953
204

Halvax Gyula (1906-1984)

Balatoni halászok, 1953

Olaj, vászon, 89x99 cm
Jelezve jobbra lent: Halvax Gyula 1953
Kikiáltási ár: 350 000 Ft