20. aukció
Halvax Gyula (1906-1984) Tihanyi apátság
193

Halvax Gyula (1906-1984)

Tihanyi apátság

Olaj, vászon, 69,5x96 cm
Jelezve jobbra lent: Halvax Gyula
Kikiáltási ár: 240 000 Ft