34. aukció
Vaszary János Balaton Badacsony tájkép
58

Balatoni látkép a badacsonyi heggyel

Olaj, vászon papírlemezen, 24,5x30,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary
Kikiáltási ár: 850 000 Ft