34. aukció
Vaszary János lovasok expresszionizmus
64

Lovasok a víz mellett, 1920

Olaj, vászon papírlemezen, 39,5x51 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft