34. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Balatoni táj, 1937
133

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Balatoni táj, 1937

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: … Ilinek Iványi Grünwald 1937
Kikiáltási ár: 550 000 Ft