34. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Őszi csendélet, 1938
159

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Őszi csendélet, 1938

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: 1938 Iványi Grünwald B. Lelle
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft