2. aukció
Vaszary János Balaton tájkép expresszionizmus
90

Balatoni tájkép, 1925

Olaj, vászon, 63,5x82 cm
Jelezve balra fent és jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft