2. aukció
Vaszary János katonák első világháború
89

Fenyves völgy, 1915

Akvarell, papír, 28x38 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J., jelezve balra fent: Fenyves völgy 915 II/6 Vaszary J.
Kikiáltási ár: 95 000 Ft