22. aukció
Zemplényi Magda (1899-1965) Barátnők, 1939
61

Zemplényi Magda (1899-1965)

Barátnők, 1939

Olaj, karton, 68x49,5 cm
Jelezve jobbra fent: Zemplényi XXXIX
Kikiáltási ár: 350 000 Ft