22. aukció
Zemplényi Magda (1899-1965) Csendélet üveggel
60

Zemplényi Magda (1899-1965)

Csendélet üveggel

Olaj, karton, 39x34,5 cm
Jelezve jobbra fent: Zemplényi
Kikiáltási ár: 160 000 Ft