57. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Barátság, 1959
156

Tóth Menyhért (1904-1980)

Barátság, 1959

Olaj, karton, 43x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM 59
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft