57. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Csendélet kék vázával, 1958
172

Tóth Menyhért (1904-1980)

Csendélet kék vázával, 1958

Olaj, karton, 69x50 cm
Jelezve jobbra lent: TM 58
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft