65. aukció (2020. december)
Járitz Józsa (1893-1986) Bárka a tengerparton, 1927
189

Járitz Józsa (1893-1986)

Bárka a tengerparton, 1927

Olaj, vászon papírlemezen, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: Jaritz
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Járitz Józsa festőművész kiállítása. MOM Művelődési Ház, Budapest, 1965., 1. tétel (Bárka címmel)