Bárka a tengerparton, 1927
Olaj, vászon papírlemezen, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: Jaritz
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft
Járitz Józsa festőművész kiállítása. MOM Művelődési Ház, Budapest, 1965., 1. tétel (Bárka címmel)