65. aukció (2020. december)
Járitz Józsa (1893-1986) Havas fenyők
155

Járitz Józsa (1893-1986)

Havas fenyők

Olaj, vászon, 81,5x120,5 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft