Barlang a Tátrában
Olaj, vászon, 25,5x35,5 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft
Aukcionálva:
• A Ringwald- gyűjtemény árverése,Dreweatts Aukciósház,
Donnington Priory, Newbury, Berkshire,2009. szeptember 29., 375. tétel