41. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Alkonyati erdő
30

Alkonyati erdő

Olaj, vászon, 71x100,5 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva:
• Mű-Terem Galéria, 21. árverés, 245. tétel

• korábban a Wolfner és Singer Irodalmi Intézet tulajdonában