57. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Barna-fekete, 1982
193

Barcsay Jenő (1900-1988)

Barna-fekete, 1982

Olaj, vászon, 20x29,5 cm
Jelezve hátoldalon: 1982. Barna-fekete. olaj-vászon, 20x30. Barcsay
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

‣ Barcsay Jenő ajándéka Berényi Ferenc festőművésznek