57. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Pozitív-negatív
34

Barcsay Jenő (1900-1988)

Pozitív-negatív

Olaj, fa, 20x43 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

‣ Barcsay Jenő ajándéka Berényi Ferenc festőművésznek