56. aukció (2017 október)
Barcsay Jenő (1900-1988) Barna-fekete II., 1982
112

Barcsay Jenő (1900-1988)

Barna-fekete II., 1982

Olaj, vászon, 20,5x31 cm
Jelezve vakrámán: Barcsay
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Barcsay Jenő ajándéka Berényi Ferenc festőművésznek