56. aukció (2017 október)
Barcsay Jenő (1900-1988) Szentendre, 1929
67

Barcsay Jenő (1900-1988)

Szentendre, 1929

Olaj, vászon, 80x100 cm
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft