33. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Barna vázás virágok
131

Frank Frigyes (1890-1976)

Barna vázás virágok

Olaj, farost, 70,5x50 cm
"Jelezve balra fent: Frank Frigyes 966, Hátoldalon: Frank Frigyes Munkácsy I. díja ""Barna vázás virágok"""
Kikiáltási ár: 420 000 Ft