33. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Domboldal, 1930-as évek
59

Frank Frigyes (1890-1976)

Domboldal, 1930-as évek

Olaj, vászon, 32,5x48 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft