13. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Baromfiak
135

Mészöly Géza (1844-1887)

Baromfiak

Olaj, fa, 10x13 cm
Jelezve balra lent: MG
Kikiáltási ár: 950 000 Ft