13. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Nyári táj párában, 1873
55

Mészöly Géza (1844-1887)

Nyári táj párában, 1873

Olaj, fa, 17x33 cm
Jelezve jobbra lent: MG. 873
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft