59. aukció
Anna Margit (1913-1991) Báthory Erzsébet II. (Epilógus), 1981
176

Anna Margit (1913-1991)

Báthory Erzsébet II. (Epilógus), 1981

Olaj, vászon, 40x30 cm
Jelezve hátoldalon: Báthory Erzsébet II. 1981 Anna Margit (töredékes) Epilógus
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft