59. aukció
Anna Margit (1913-1991) Szonáta
50

Anna Margit (1913-1991)

Szonáta

Olaj, vászon, 48x30 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M.; Hátoldalon autográf: Szonáta
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Anna Margit kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1983. katalógus: 56.