67. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Beckó vára
65

Beckó vára

Olaj, vászon, 34,4 x 24 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Jelezve hátoldalon: Beczkó vár udvarán... Hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft