67. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Dunajec
52

Dunajec

Olaj, vászon, 35 x 43 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft