72. Tavaszi aukció
Mednyánszky László Tátra impresszionizmus
158

Beckói romok, 1890-es évek

Olaj, papírlemez, 27,5 x 38 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Hátoldalon: Mednyánszky 1919 hagyatéki pecsét
Hátoldalon autográf felirat: Beckói romok
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
– A magyar festészet rejtőzködő csodái I. Szerk: Virág Judit-Törő István. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004, 33. tétel

94

Trén

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
183

Alkonyati táj

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft