72. Tavaszi aukció
Mednyánszky László Tátra
94

Trén

Olaj, vászon, 34 x 42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Hátoldalon felirat: Trén.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

183

Alkonyati táj

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft