14. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Bécs, 1906
50

Berkes Antal (1874-1938)

Bécs, 1906

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A., jelezve balra lent: Wien, 1906
Kikiáltási ár: 320 000 Ft