14. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Esős vasárnap délután, 1915
173

Berkes Antal (1874-1938)

Esős vasárnap délután, 1915

Akvarell, papír, 49x68 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1915
Kikiáltási ár: 400 000 Ft