1. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Behavazott falu
79

Börtsök Samu (1881-1931)

Behavazott falu

Olaj, vászon, 65,5x56 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 120 000 Ft