1. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Szénaboglyák a Kereszthegy lábánál
13

Börtsök Samu (1881-1931)

Szénaboglyák a Kereszthegy lábánál

Olaj, vászon, 71x99 cm
Jelezve jobbra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 180 000 Ft