32. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Behavazott Nagybánya, 1924
45

Kádár Géza (1878-1952)

Behavazott Nagybánya, 1924

Olaj, vászon, 48,5x66 cm
Jelezve balra lent: NB Kádár Géza 1924
Kikiáltási ár: 750 000 Ft