32. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybányai tavasz (Falusi táj), 1912
103

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybányai tavasz (Falusi táj), 1912

Olaj, vászon, 72,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza NB 1912
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft