12. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Behavazott szénaboglyák, 1930
173

Kádár Géza (1878-1952)

Behavazott szénaboglyák, 1930

Olaj, vászon, 67x69 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1930
Kikiáltási ár: 650 000 Ft