12. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybányai tél
66

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybányai tél

Olaj, vászon, 47x57 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza
Kikiáltási ár: 400 000 Ft