Kortárs aukció
Wächter Dénes (1966-) Béka-Macska-Kutya, 2001
62

Wächter Dénes (1966-)

Béka-Macska-Kutya, 2001

Olaj, vászon, 120x105 cm
Jelezve hátoldalon: 2001. Wächter Dénes 120x105 oil on canvas
Kikiáltási ár: 440 000 Ft