40. aukció
Váli Dezső (1942-) Békés műterem, 2009
194

Váli Dezső (1942-)

Békés műterem, 2009

Olaj, farost, 90x90 cm
Jelezve jobbra lent: Váli 09, Hátoldalon: A/09/04
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft